Центр социальных проектов будущего

Маленькі друзі потребують нашої підтримки!

Маленькі друзі потребують нашої підтримки!

28 липня 2021 року Фонд розпочав збір коштів на допомогу притулку «Бест Френдз» на загальну суму 50.000 грн.

ДОПОМОЖІТЬ ПРИТУЛКУ 

Притулок «Бест Френдз», створений у 2014 році, знаходиться у Київській області, його жителями є 452 собаки, 320 котів, 3 коней, 2 вовки, 2 лисиці, 2 єнотоподібні собаки і один козел. Зараз дуже складний час для притулків. З початку пандемії ситуація для притулків погіршилася, адже зменшилась кількість підтримки.

Із початку свого існування притулок не був розрахований на таку величезну кількість тварин, і тому на сьогодні знаходиться в дуже скрутному становищі. Він потребує матеріальної і фінансової допомоги, потрібно збільшувати приміщення та територію, тому що тварини просто не вміщаються на його території, хоч і затишній. Притулок виживає тільки завдяки благодійним пожертвам і допомозі, яку надають небайдужі люди.

Щодня тварини потребують різного харчування: сухих кормів, консервів, каш із фаршем, ветеринарної підтримки, адже зазвичай нові тваринки поступають хворими у притулок. Вони також потребують постійної вакцинації, лікування від бліх та кліщів, миючих засобів, а взимку – теплого одягу та утеплення для вольєрів. Список потреб ніколи не закінчується.

Між іншим, можливо, якийсь вихованець міг би стати вашим другом) Наразі наш Фонд збирає кошти, аби підтримати притулок харчуванням та забезпечити гідні умови перебування тварин, адже попереду зима, і потрібно бути готовими до холодів.

ДОПОМОЖІТЬ ПРИТУЛКУ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ГІДНЕ ЖИТТЯ ТВАРИН.