Центр социальных проектов будущего

МАСКИ ДЛЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ЛІКАРНІ

МАСКИ ДЛЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Передали маски на 13000 грн.!
14 грудня Фондом було передано маски для захисту дітей та медичного персоналу у Житомирську обласну дитячу клінічну лікарню вартістю 13 000 грн. у рамках програми «Stop.Coronavirus».

Житомирська ОДКЛ входить до закладів, які надають лікування хворим на Covid-19 як додаткові заходи на протидію коронавірусній інфекції. Наразі в лікарні існує гостра потреба в респіраторах та захисних костюмах для лікарів. «Респіратори наче й надавали, але то були китайські, які не тримаються на голові і спадають» — ділиться з нами персонал лікарні. Звісно, що така ситуація не має місця бути взагалі!

У лікарні надається допомога дітям з усієї області до 18 років і дуже важливо, щоб кожен пацієнт та мед.персонал був захищенний. З квітня місяця Фондом реалізовується програма допомоги лікарням у боротьбі з коронавірусом, ми намагаємося докласти максимум нашимх зусиль, аби допогти Україні бути здоровою. Ми віримо, що цю хворобу ми здолаємо разом.

Друга хвиля коронавірусної інфекції нещадно ввірвалася в наше життя. Лікарні так і залишилися не забезпеченими вдосталь потрібними ресурсами та обладнанням для боротьби з коронавірусом.

Щотижня ми отримаємо від лікарень по всій території України заявки з проханням забезпечити установи хоча б основними засобами індивідуального захисту. І ми можемо забезпечувати цю потребу, завдяки вашій підтримці, друзі! В квітні 2020 року Фонд відкрив спеціальну програму «STOP. CORONAVIRUS» допомоги лікарням. Кожен може зробити свій внесок, аби стати частиною цієї боротьби та забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. І зробимо для цього усе необхідне.

Хай Україна буде здоровою!

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.