МЕДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ ЛІКАРНІ 17.000 ГРН

МЕДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ ЛІКАРНІ 17.000 ГРН

Сьогодні, 14 квітня Фонд з нашими друзями та партнерами АТ «Кристалбанк» закупили та передали обладнання, витратні матеріали та засоби індивідуального захисту у вигляді тонометру, клейонок, пелюшок, шапочок, масок для онкологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні на загальну суму 17.000 грн

Рівненська ОДКЛ є єдиним в області багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, який надає спеціалізовану невідкладну і планову допомогу дітям області віком 0-17 років з важкою і складною патологією.

Тонометр – це спеціальний прилад для визначення рівня артеріального тиску. Він дозволяє тримати під контролем цей мінливий, але такий важливий параметр здоров’я людини.

Медична маска — це одноразовий медичний виріб, що забезпечує бар’єр для мінімізації поширення інфекцій, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Вони стали невід’ємною частиною нашого життя, і лікарні завжди мають потребу у засобах індивідуального захисту, котрими, на жаль, держава не може забезпечити наших лікарів.

Кожен охочий може зробити свій внесок аби забезпечити лікарні нашої країни необхідними матеріалами!

Хай Україна буде здоровою!