Центр социальных проектов будущего

МЕДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЛІКАРНІ

МЕДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЛІКАРНІ

Закупили та передали на 6064 грн.

16 березня Фондом було закуплено та передано медичні матеріали у вигляді спінальних голок та голок для трепан-біопсії для онкологічного відділення Запорізької обласної дитячої лікарні на 6064 грн.

Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня — центр високоспеціалізованої екстреної та планової хірургічної, педіатричної та реанімаційної допомоги дитячому населенню Запоріжжя і Запорізької області.

Україна посідає друге (після Росії) місце в Європі за кількістю смертей від раку … АЛЕ цю статистику можна змінити Ділимося з Вами інформативним відео з цього приводу, а також фактами про рак, які повинен знати КОЖНИЙ.

Рак є однією з провідних причин смертності дітей і підлітків у всьому світі і щорічно діагностується у приблизно 300 000 дітей у віці від народження до 19 років.

Дитячі онкологічні захворювання включають в себе безліч різних типів пухлин, які виникають у дітей і підлітків у віці 0-19 років.

Рак в дитячому віці, як правило, неможливо попередити або виявити шляхом скринінгу.

Більшість різновидів дитячого раку можна вилікувати лікарськими засобами та іншими видами лікування, включаючи хірургічні втручання і променеву терапію.

Смертність дітей від онкологічних захворювань в країнах з низьким рівнем доходів викликана такими причинами, як ВІДСУТНІСТЬ, помилкова і запізнілу діагностику а також, переривання лікування.

«Діти проти Раку» — всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.