
9 березня 2021 року Фондом було закуплено та передано медикаменти для Філіппової Ані (Донецька обл., с. Велика новосілка) на 10 000 грн.
Ця допомога стала можливою, завдяки збору коштів для дітей-метеликів на MyFishka. Дякуємо за можливість реалізації данного проекту!
Дата народження: 05.12.2002 р.
Діагноз: бульозний епідермоліз, дистрофічна форма, білкова енергетична недостатність 3 ст.
Аня вже 17 років живе з бульозним епідермолізом. Чи можна звикнути до цієї хвороби? Мабуть, прагнення бути здоровим таке ж сильне, як прагнення бути щасливим. Тільки буває це недосяжно. Бульозний епідермоліз – рідкісне невиліковне захворювання, з яким живуть приблизно 200 осіб на всю Україну. Жити з цією хворобою незвичайно важко: шкіра людини настільки ніжна і тонка, що будь-яке торкання до чогось зумовлює її важке пошкодження. Дітки, які хворіють на бульозний епідермоліз, зазвичай покриті ранами, тому їх потрібно бинтувати спеціальними матеріалами, які не завдають шкоди, а також використовувати величезну кількість засобів для шкіри.