Центр социальных проектов будущего

МЕДИКАМЕНТИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АСАБІНОЇ СТЕФАНІЇ (М.ДНІПРО)

МЕДИКАМЕНТИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АСАБІНОЇ СТЕФАНІЇ (М.ДНІПРО)

Закупили медикаменти на 3958 грн.

9 червня 2021 року Фондом були оплачені та передані медикаменти на лікування Асабіної Стефанії (м. Дніпро).

Дата народження: 11.03.2017.

Діагноз: гострий моноцитарний лейкоз, група високого ризику, 1 гострий період.

Маленька Стешенька — бажана і всіма улюблена дитина. Народилася на 40-му тижні, здоровенька. Звичайне щасливе життя, радісні будні…

Раптом ні від куди прийшла страшна хвороба. З 25 березня 2021 року піднялася температура до 37.2, трималася чотири дні. На 5-й день здали загальний аналіз крові. Всі показники були дуже завищені. Педіатр направила на консультацію до Обласної лікарні. Здавши повторно всі аналізи поставили страшний діагноз гострий моноцитарний лейкоз, М5в, 1 гострий лейкоз. Для батьків це був шок. Розгубленість, купа питань, але … потрібно боротися.

Зараз сім’я проходить медикаментозне лікування з використанням протипухлинних ліків, спрямоване на руйнування злоякісних («ракових») клітин у Дніпрі, одразу після цього лікування чекає лікування в Охматдиті — операція, лікування…

«Стешенька дуже любить ходити в садок. Любить малювати фарбами. Її улюблена іграшка собачка Чаппа) За характером Стешенька як кошеня — дуже ніжна, ласкава.» — розказують нам батьки Стеші.

Дякуємо кожному, хто підтримує програму Фонду «Діти проти раку». Завдяки вам — ми маємо змогу допомагати тяжко хворим діткам по всій території України, та підтримувати онкологічні відділення у державних лікарнях країни.