Центр социальных проектов будущего

МЕДИКАМЕНТИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ

МЕДИКАМЕНТИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ

Сьогодні 7 червня 2021 року в онкологічне відділення Херсонської обласної дитячої лікарні Фонд разом з нашими партнерами Херсонською дирекцією АТ «Укрпошта» передали медичні витратні матеріали у вигляді систем інфузомату, пластирів-пов’язок для катетерів, а також препарату Вінкристину на загальну суму 16.000 грн.

Препарат вінкристин використовують для лікування багатьох видів раку, від лейкемій до саркоми кісток. Системи інфузомату та пластирі слугують щоденними матеріали, які необхідні для проведення необхідних маніпуляцій лікування дітей.

Без забезпечення основними матеріалими хворого та лікарні — ми не можемо говорити взагалі про будь-яке лікування. А саме ця проблема зустрічається дуже часто у лікарнях нашої країни.

Для онко хворихдітей дуже важливо, щоб процес лікування проходив непрерывно, адже від цього залежить життя дитини. Положення аналогів і моніторингу показників крові — це засіб забезпечення якісного лікування та контролю стану пацієнтів.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.