МЕДИКАМЕНТИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ОДЕСЬКІЙ ЛІКАРНІ (20.628 ГРН.)

МЕДИКАМЕНТИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ОДЕСЬКІЙ ЛІКАРНІ (20.628 ГРН.)

Сьогодні 25 березня 2021 року Фонд з нашими друзями та партнерами АТ «Марфін Банк» закупили та передали медикаменти для лікування онко хворих дітей в Одеську обласну дитячу клінічну лікарню, а саме Цитозар та Вінкірістін на загальну суму  20 628 грн.

Цитозар використовується для досягнення та підтримка ремісії при гострих нелімфобластних лейкозах у дорослих та дітей. Лікування інших видів лейкозів, таких як гострий лімфоцитарний лейкоз, хронічний мієлобластний лейкоз (бластний криз). Профілактика або лікування лейкозного менінгіту інтратекально у вигляді монотерапії або у комбінації з іншими препаратами (метотрексат, гідрокортизон). Цитозар можна застосовувати у вигляді монотерапії або у комбінації з іншими антинеопластичними засобами; кращі результати зазвичай досягаються при комплексному лікуванні. Ремісії, індуковані препаратом Цитозар, є короткотривалими без подальшої підтримуючої терапії. Терапія лейкозу з високим ризиком ускладнень, рефрактерного лейкозу та рецидиву гострого лейкозу незалежно від супутнього застосування протипухлинних хіміотерапевтичних засобів високими дозами препарату. У складі комбінованої терапії (LSA2L2) для лікування неходжкінських лімфом у дітей. Цитозар експериментально застосовували для лікування різних видів новоутворень. Загалом, у невеликої кількості пацієнтів із солідними пухлинами була позитивна відповідь на лікування.

Вінкрістін також використовують при гострих лейкозах, лімфогранулематозах, неходжкінських лімфомах (всі гістологічні підтипи і клінічні стадії), ретикулосаркомах, лімфосаркомах, ембріональній рабдоміосаркомі, нейро-ектодермальних пухлинах (такі як медулобластома і нейробластома), пухлина Вільмса, саркома Юїнга, саркоми кісток, рак молочної залози, дрібноклітинний рак легенів, множинна мієлома, ретинобластома, ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура при резистентності до спленектомії і короткострокового лікування адренокортикостероїдами.

Одеська обласна дитяча клінічна лікарня проводить прийом пацієнтів віком до 18 років. Є найбільшою і укомплектованої лікарнею міста, так як приймає дітей з усієї Одеської області. До складу лікарні входить стаціонар на кілька сотень ліжок, а також поліклініка, відвідуваність якої близько 250 візитів в день.

Фонд допомагає закупівлею витратних матеріалів для лікування дітей в онко-гематологічному відділенні лікарні.

Лікування раку — це важкий і довгий процес. Сучасні протоколи лікування передбачають зазвичай довготривалі і часті внутрішньовенні вливання. Для гігієни і комфорту дітей потрібні системи і катетери, що мінімізують хворобливі ушкодження.