Центр социальных проектов будущего

МЕДИКАМЕНТИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДЯКІНОЇ ОЛІ (М. ДНІПРО)

МЕДИКАМЕНТИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДЯКІНОЇ ОЛІ (М. ДНІПРО)

Сьогодні 21 січня 2021 року Фондом було закуплено та передано медикаменти для лікування та підтримки організму після хіміотерапії Дякіної Олі (Дніпровська обл.) на суму 1537 грн.

Діагноз: Гостра мієлобластна лейкемія.
Дата народження: 15.10.2006.

Зараз Олі вже краще — стан після хіміотерпії стабільний, але ця процедура завдала багато побічних ефектів, тому весь організм потребує лікування та підтримки: були проблеми з нирками, але дівчинка пройшла цей період. Наразі у Олі проблеми з зубами, а також по гінекології.

Про діагноз Оля та її сім’я дізналися близько двох років тому. Ця новина на стільки приголомшила їх, що спочатку рідні просто не знали, що тепер робити, куди звертатися за допомогою… І як взагалі їх дитини захворіла??

На початку 2019 року Олі зробили операцію по видаленню миндалин та аденоїдів. Аналізи були у рамках норми. Після операції приїхали додому, згодом Оля пішла до школи, але почала дуже хворіти. Лікарі посилалася на поганий імунітет після операції, мовляв це ОРВІ. Це простудне захворювання тривало у Олі декілька місяців з періодами покращення, але згодом — на тілі почала з’являтися невідомі висипи, нічого не допомогало… після чого звернулися в лікарню у м. Кривий Ріг, там поставили попередній діагноз — ЛЕЙКЕМІЯ… Поїхали в Київ, в Охматдиті провели додаткові аналізи і поставили остаточний діагноз — ГОСТРА МІЄЛОБЛАСТНА ЛЕЙКЕМІЯ (гострий період).

«Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.