МЕДИКАМЕНТИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ СТРЯБКОВОЇ НАСТІ (М. ДНІПРО)

МЕДИКАМЕНТИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ СТРЯБКОВОЇ НАСТІ (М. ДНІПРО)

Закупили та передали медикаменти на 2658 грн.

3 березня 2021 року Фондом було оплачено та передано медикаменти для лікування Стрябкової Насті на суму 2658 грн.

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз.
Дата народження: 27 жовтня 2015 року.

Настя закінчила підтримуючу терапію, у дівчинки уже два роки сильні проблеми з імунітетом, тепер дівчинка приймає коректуючу терапії, при якій потрібно приймати купу медикаментів, включаючи вітамін Д, Ніфуроксазід, антигістамінні та ін. Регулярно здають аналізи. Сім’я продовжує боротися за здоров’я їх донечки.

Стрябкови — сім’я переселенців з Донбасу. Приїхали в Дніпро. У Дніпрі ж, в сім’ї з’явилася дочка Настенька. Вона народилася і росла здоровою дівчинкою, розумна і красуня. Батьки не могли натішитися на нею. Дуже добра дитина, смілива, на високу гору забралася в 1,5 року! Любить танцювати. Загалом, нічого не віщувало біди.

«Почалося все банально. У січні цього року Настенька захворіла ГРВІ 2 рази з перервою в 1 тиждень.» — розповідає мама Аліна. «Під час другого епізоду ГРВІ здали аналіз крові і виявили страшні зміни, характерні для лейкозу (за освітою я сімейний лікар, в декреті), я відразу все зрозуміла. Потім передавали аналізи і все підтвердилося. 6 лютого ми поїхали на прийом до гематолога в ОДБ на вул. Космічної 13, звідки нас негайно направили в гематологічне відділення. Тут ми і до цього дня лікуємося. Після взяття пункції кісткового мозку Настусі був виставлений діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, ЦНС 1, гостра фаза.»

Дівчинка, на прохання батьків, включена в програму «Діти проти раку» і систематично буде отримувати медикаментозну допомогу.