МЕДИКАМЕНТИ ДЛЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ЛІКАРНІ НА 5.725 ГРН.

МЕДИКАМЕНТИ ДЛЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ЛІКАРНІ НА 5.725 ГРН.

8 липня 2021 року Фонд разом з нашими друзями та партнерами Житомирськрю дирекцією АТ «Укрпошта» закупили медикаменти у вигляді цитозару та ніфуроксазиду для онкологічного відділення Житомирської обласної дитячої лікарні на 5725 грн.

Житомирська лікарня є потужним, високопрофесійним, багатопрофільним лікувально-діагностичним  центром з надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню області від народження до 18 років.

Онкогематологічне відділення лікарні входить до складу Української кооперативної групи з 2000 року і вже більше двох десятиліть працює за міжнародними протоколами лікування лейкемії та лімфом у дітей.

Для онко хворихдітей дуже важливо, щоб процес лікування проходив безпереревно, адже від цього залежить життя дитини.  Проте без забезпечення основними матеріалими хворого та лікарні — ми не можемо говорити взагалі про будь-яке лікування.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.