«МИКОЛАЙЧИК» ДЛЯ ДІТОК У ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ «ЛЮБИСТОК» (С. НОВІ ПЕТРІВЦІ)

«МИКОЛАЙЧИК» ДЛЯ ДІТОК У ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ «ЛЮБИСТОК» (С. НОВІ ПЕТРІВЦІ)

Вчора 17 грудня 2020 року Фонд з нашими друзями та партнерами Компанією 2Click провели свято до Дня Святого Миколая для діток, що проживають у Дитячому будинку «Любисток» у с. Нові Петрівці (Київська обл.)

На разі у дитячому будинку «Любисток» знаходиться 5 діток. Директор закладу Микола Михайлович говорить, що його основною ціллю є, щоб діти мали свій дім та сім’ю, тому вони не затримуються у дит.будинку, хоч і до кожної дитини він відноситься як до рідних і пам’ятає кожного, кого виховував.

А у четвер 17 грудня о 16 годині до діточок завітав Святий Миколай зі своїм вірним другом Ельфом. Вони прийшли, аби впевнитися, що дітлахи увесь ріки вчилися бути хорошими і робили добрі справи. Разом вони радісно провели час: відгадували загадки, співали пісню, кидалися сніжками, танцювали… в кінці кожен отримав свій подарунок, адже кожному було за що його отримати. А завершилася уся ця пригода смакуванням піцци.

Різдво та Новий рік — це свята, які покликані зароджувати в нас надію на краще життя і світле майбутнє, це час, коли хочеться вірити у чудо та добро. І саме ці світлі почуття і допомагають нам жити, навіть коли навколо — пандемія, змінюється екологія і руйнуєтсья економіка… але ми все одно сподіваємось і віримо на краще. Тому цю радість і віру ми хочемо хоча б трошки подарувати нашим дітям, адже це покаже їм, що вони не одні в цьому світі, що є ті, хто хоче і може їх підтримати.

Пам’ятайте, що підтримуючи програми Фонду, ви не лише даруєте дітям можливість на лікування, але й надаєте наснаги боротися і перемагати.

З Різдвом усіх та Новим роком, друзі!