ОПЛАТА КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ КАШУБИ МАР’ЯНА (40.000 ГРН)

ОПЛАТА КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ КАШУБИ МАР’ЯНА (40.000 ГРН)

Сьогодні 12 грудня 2022 року Фонд оплатив курс реабілітації у центрі «Вернигора» для Кашуби Мар’яна (Львівська область) на суму 40.000 гривень.

Дата народження: 30.11.2011 р.

Діагноз: аутизм.

Мар’яну 10 років. Діагноз «аутизм» йому поставили у 4 роки. Дитина була дуже замкнута в собі, не йшла на контакт. Хлопчик не говорить, не обслуговує себе самостійно, постійно носить підгузок.

У 5 років Мар’ян пішов у садочок у м. Стрий, де мав заняття з логопедом-дефектологом. Після закінчення садочка він пішов у школу. Зараз він навчається у спецкласі та 1 раз на тиждень ходить на заняття з психологом і логопедом. На жаль, цих занять йому не вистачає.

Лікар рекомендувала пройти реабілітацію у центрі «Вернигора». Рахунок, який родині виставили до оплати, для них непосильний. Тому сім’я Мар’яна звернулася з проханням допомогти хлопчикові досягнути успіхів у розумовому розвитку та навчанні.

Мар’янчик дуже добрий, у нього прекрасний позитивний гумор і любов до всього, що його оточує.

Курси реабілітації – це надія, промінчик світла в кінці шляху, нові можливості для дитини, крок до здорового майбутнього. Головне зараз – не втратити час, який потім неможливо надолужити.

Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів для Мар’яна!!