ОПЛАТА КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ КОНОНЕНКО АЛІНИ (20.050 ГРН)

ОПЛАТА КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ КОНОНЕНКО АЛІНИ (20.050 ГРН)

Сьогодні 19 січня 2022 року Фонд оплатив курс реабілітації для Кононенко Аліни (м. Харків) на суму 20.050 гривень.

Дата народження: 26.04.2009 р.

Діагноз: G98, Мінімальна мозкова дисфункція, загальне недорозвинення мови 3 рівня, дислексія, дисграфія, загальне недорозвинення психіки, синдром гіперактивності с дефіцитом уваги.

Аліна народилася без жодних відхилень, але на першому році життя у дівчинки розпочалася затримка у розвитку. Аліну почали обстежувати, вона проходила лікування у невропатологів, неврологів, психіатрів. Спочатку їй діагностували затримку розвитку, психо-мовленнєву затримку (ЗПР). До 3-х років Аліна не говорила, вона вимовляла лише звуки та кілька окремих слів. З дівчинкою почали посилено займатися логопеди, паралельно вона проходила курси медикаментозного лікування у невропатолога, курси масажів, різноманітних стимуляцій. У 7 років Аліна пішла до школи, на той час вже трохи говорила, але її словниковий запас був малий.

Потім Аліні поставили діагнози «стерта дизартрія, дислексія, дисграфія, загальне недорозвинення мови 3 рівня, мінімальна мозкова дисфункція, загальне недорозвинення психіки». Почалася нова боротьба: постійні заняття з логопедом-дефектологом, проходження курсів іпотерапії, реабілітація у SPACE CLINIC.

Зараз Аліні 12 років, вона учениця спец.школи, ходить у 6 клас. Аліна – дуже добра, весела, життєрадісна, але трохи незграбна (у зв’язку з порушенням координації руху) дівчинка. Любить кішок, подорожувати і передачу «Орел та Решка». Бере активну участь у шкільних заходах, навчається кататися на роликах, вірить у дива та казки.

Заповітна мрія Аліни — жити повноцінним життям, спілкуватися, любити, пізнавати світ. За 12 років безперервної боротьби за мрію фінансові можливості сім’ї вичерпалися, тому їм доводиться звертатися за допомогою на лікування дівчинки.

Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів та допомагає мріям збуватися!