ОПЛАТА КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ КОЗАЧКА ДЕНИСА (28.900 ГРН)

ОПЛАТА КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ КОЗАЧКА ДЕНИСА (28.900 ГРН)

Сьогодні 10 січня 2022 року Фонд оплатив курс реабілітації у центрі «Росток життя» для Козачка Дениса (Сумська обл.) на суму 28.900 гривень.

Дата народження:  29.09.2016 р.

Діагноз: ДЦП.

Денис народився на 2 місяці раніше поставленого терміну з вагою 1,750 грамів. Відразу після народження хлопчик потрапив до реанімації, бо не дихав. Там він провів 14 днів. Хлопчик виявився справжнім борцем, який дуже хотів жити. У відділенні для недоношених родина провела ще 3 тижні. За цей час Денис навчився самостійно дихати і їсти.

У рік хлопчикові поставили діагноз «ДЦП, спастичний тетрапарез», і почалися постійні реабілітації, які тривають уже 4 роки. Денис був в Одесі в санаторії «Хаджибей», у Києві в центрі Мартинюка та центрі «Крок за кроком», у Львові в центрі «Еліта» та «Інново», Сумському реабілітаційному центрі. Наразі родина зупинилася на центрі «Росток Життя», адже саме тут вони побачили найкращі результати, проте фінансово їм дуже важко впоратися з лікуванням сина.

На сьогодні Денис розмовляє, все розуміє, вчить напам’ять вірші, самостійно сидить «по-турецьки» і має величезне бажання робити все самостійно, але, на жаль, йому не все вдається через спастику в ручках і ніжках. Родина багато працює, і сам Денис дуже старається.

Зараз, поки дитинка ще маленька і краще реагує на кожну реабілітацію не можна зупинятися, реабілітації потрібно продовжувати.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до збору коштів для Дениса!