ОПЛАТА КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ОСЬМАЧКА ПЕТРА (17.100 ГРН)

ОПЛАТА КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ОСЬМАЧКА ПЕТРА (17.100 ГРН)

Сьогодні 25 січня 2022 року Фонд оплатив курс реабілітації у центрі «Томатіс» для Осьмачка Петра (м. Харків) на суму 17.100 гривень.

Дата народження: 09.12.2011р.

Діагноз: розлад аутичного спектра, сенсорно-моторна алалія, ММД, затримка психо-мовного розвитку, гіперактивність.

З дитинства Петро страждає від розладу аутистичного спектра та інших супутніх діагнозів. Найпростіші дії викликають у нього труднощі, хлопчик має значні проблеми з розумінням, він досі не навчився нормально розмовляти.

Сім’я Петі – багатодітна, живе на соціальну допомогу і, на жаль, не має коштів, щоб продовжувати оплачувати курси реабілітації для хлопчика, яких він дуже потребує.

Після першого курсу лікування в центрі «Томатіс» він почав повторювати слова з третьої спроби (і це був величезний прогрес), після другого лікування він робив це з першого разу, після третього курсу Петя міг повторити вже пару слів. Так, хлопчик повторював їх, але це були не усвідомлені та необдумані дії, проте вони свідчили про хорошу динаміку розвитку.

За словами лікарів, у Петра швидше за все неактивна ділянка мозку, яка відповідає за розуміння і продукування мовлення, тому він досі не говорить. Зараз головне завдання – активувати її, адже чим менший вік дитини, тим швидше вона стимулюється.

Початок курсу реабілітації Петра — 14 лютого 2022 року.

Прогрес від реабілітацій у Петі значний, а це значить, що у хлопчика є шанс на одужання! Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів!