Центр социальных проектов будущего

ОПЛАТА КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ СУХОМЛИНА ДАВИДА (53.000 ГРН)

ОПЛАТА КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ СУХОМЛИНА ДАВИДА (53.000 ГРН)

Сьогодні 23 грудня 2021 року Фонд опратив курс реабілітації у центрі інтенсивної терапії Olinek у місті Варшава (Польща) для Сухомлина Давида (м.Київ) на суму 53.000 гривень.

Давид народився на 30 тижні вагітності з вагою всього 1 350 грамів і зростом 40 см. Причиною цього став виявлений діагноз «рак» у мами хлопчика.  Давид пробув у реанімації місяць, потім ще місяць на другому етапі виходжування в «ОХМАТДИТі».

Коли у мами Давида закінчилось лікування і хлопчика виписали додому, сім’я сподівалася, що страшні місяці лікарень позаду, тепер вони будуть всі разом, але все тільки починалося.

Ряд лікарів, різних діагнозів та найстрашніший прозвучав у 5 місяців: «Тут я бачу перші ознаки формування ДЦП», – сказав лікар. Батьки сподівалися, що діагноз помилковий, але в 6 місяців його підтвердили. Сім’я одразу ж почала лікування хлопчика.

За час лікування вони відвідали багато центрів, та один дає Давиду найкращі результати – це центр інтенсивної терапії Olinek у місті Варшава (Польща).

«Щоразу наш розумний хлопчик приїздить звідти з максимальними покращеннями, після останньої поїздки я побачила його перші вільні не сковані спастикою кроки та більш сконцентровані і ціленаправлені рухи ручками», – розповідає мама Давида.

На данний момент Давид знаходиться у центрі та проходить реабілітацію!

Щиро дякуємо всім, хто долучився до збору коштів!!