Центр социальных проектов будущего

ОПЛАТА ЛІКУВАННЯ ДЛЯ ВІВСЯННИК ЄВИ! 30 000 ГРН.

ОПЛАТА ЛІКУВАННЯ ДЛЯ ВІВСЯННИК ЄВИ! 30 000 ГРН.

Сьогодні 29 вересня 2020 року Фондом було оплачено лікування для Вівсянник Єви (Київська обл.) на суму 30 000 грн. у Центрі Пріоритет.

Дата народження: 8 червня 2016 рік.

Діагноз: стан після видалення злоякісної герміногенної пухлини малото тазу, 4 стадія (12.12.18 р.): затримка психологічного розвитку, загальне недорозвинення мовлення з порушенням емоційно-вольової сфери та комунікативної поведінки F84/80.1

В 1 рік і 2 місяці у Єви виявили ракову пухлину в запущеній 4 стадії з метастазами в печінку і легені, Єва пройшла 8 блоків хіміотерапії, і 2 операції, при першій видалили пухлину і частину хребта з куприком, а через пів року у неї був рецидив, метастази в легені, на другій операції дівчинці видалили частину легені. На жаль, високодозова хімія яка рятувала Єву, що не менше їй завдавала шкоди.

Коли у Єви виявили пухлину – батьки дівчинки стикнулися з тим, що, на жаль, в такому маленькому віці у нас в країні дітей НЕ обстежують на подібні патології, так вийшло і з Євою. Але їй необхідно було терміново починати лікування, і лікуючий лікар в обхід правил та регламенту, де план лікування затверджувався на загальному консиліумі, почав високодозну хімію, і при першій зустрічі і розмові з батьками він повідомив: «Маша, Артем…., у Єви 30% …».

Зараз дитина проходить лікування в Дитячому центрі «Пріоритет», в м. Києві. Хіміотерапія пошкодила частину мозку, яка відповідає за координацію, мову, є проблеми з неврології, зором. Кожні півроку Єва проходить обстеження з контрастом (комп’ютерна томограма) на предмет метастаз і іншого.

«За 2019 рік ми дуже багато пройшли, і не безрезультатно. На жаль, як і будь-яке лікування в нашій країні вимагає коштів, я працюю один, Маша (Мама Єви) постійно з нею. З цієї причини, пропоновані нам різними фондами програми лікування та реабілітації за кордоном нам не доступні зі зрозумілих причин, але ми, в свою чергу, впевнені, що вітчизняні фахівці нічим не гірше закордонних, адже вони допомогли нам врятувати дочку», – говорить тато Артем.

Сім’я націлена на ряд реабілітаційних програм у Центрі стимуляції головного мозку (м. Київ), і  безмежно вдячна за допомогу небайдужих людей

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами dobro.ua