Центр социальных проектов будущего

ОПЛАТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ КОВАЛЯ ІВАНА (32.000 ГРН)

ОПЛАТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ КОВАЛЯ ІВАНА (32.000 ГРН)

Сьогодні 10 листопада 2021 року Фонд оплатив курс реабілітації для Коваля Івана (Дніпропетровська область) на суму 32.000 гривень.

Дата народження: 05.05.2017 р.

Діагноз: ДЦП.

Хворобу Івану діагностували, коли йому було лише 9 місяців. На щастя, попри діагноз, інтелект хлопчика збережений повністю, і він розвивається за своїм віком. Великою перешкодою в фізичному розвитку хлопчика став перекіс тазу і вкорочення правої ніжки за рахунок підвищеного тонусу справа, що призвело до підвивиху правого тазостегнового суглоба і дисплазії лівого кульшового суглоба. Дисплазію вже вдалося перемогти. Але Івану ще потрібні курси реабілітації.

«Мій син має всі шанси на здорове життя. Коли почалися перші реабілітації, він не вмів самостійно робити нічого, а зараз добре володіє чашкою, ложкою, ручкою. З кожним курсом реабілітації у нього з’являються нові можливості, які він використовує. Кожна реабілітація – це крок, який наближає нас до нашої мети і мрії, – щоб Іван став самостійним і впевненим у собі», – говорить мама Івана.

Нам разом з вами вдалося зібрати кошти для Івана і вже зовсім скоро він зможе пройти курс реабілітації! Дякуємо всім за допомогу!