ОПЛАТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ КРЮЧКО НІКИ НА 30.000 ГРН.

ОПЛАТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ КРЮЧКО НІКИ НА 30.000 ГРН.

21 грудня 2020 року Фондом була оплачена реабілітація для Крючко Ніки у Центрі «Томатіс» на 30 000 грн.

Діагноз: ДЦП

Дата народження: 04.05.2016 р.

У Ніки є всі шанси жити повноцінним життям і наздогнати своїх ровесників! Не дивлячись на те, що з народження дівчинці прийшлось багато чого пережити – вона впевнено йде до перемоги над дитячим церебральним паралічем! Завдяки зусиллям її мами Лесі і підтримки небайдужих людей – Ніка змогла ходити! і навіть більше – рухатися активно! Але звичайно, це ще не кінець, треба багато над чим працювати, адже хвороба так просто не відступить, якщо залишити, як є.

Зараз Нікулі 4 рочки, і це вже третя реабілітація оплачена Фондом. Минулі реабілітації мали неабиякий позитивний вплив на дівчинку. Вона стала більш енергійною, удосконалила свої вміння у ходьбі… почала танцювати під музику і стрибати! З вересня Ніка уже ходить у садочок. Але на жаль, досі не розмовляю, трохи лепече, але вже з’явилося усвідомлене слово «мама», що дуже радує її маму)

«Нікуся дуже енергійна, весела, допитлива дівчинка, цікавиться усім новим, любить слухати музику і танцювати, ігри з дітлахами, обожнює книги, малювати фарбами. Влітку у нас появився домашній улюбленець котик Маркіз, донечка називає його Мау) На реабілітації їздимо кожні 2 місяці, після кожної поїздки повертаємось з новими успіхами і досягненнями, лікуємось медикаментозно по призначенню невролога, вдома займаємось з логопедом і психологом, робимо при потребі масаж. Нікуля знає усіх тварин, зараз вчимо цифри, кольори», – розповідає мама Леся.

Маленькій Ніці поставили діагноз ДЦП на перших днях життя. Ще до народження дівчинки мамі Лесі радили, щоб вона відмовилася від дитини через велику ймовірність такого діагнозу. Але не дивлячись на усі «поради» 4 травня 2016 року на цей світ з’явилася Ніка. З перших днів життя крихітка потрапила у реанімацію, звідти все і почалось – інтенсивне виходжування, планова госпіталізація, масажі, заняття в басейні, з логопедом, іпотерапія, знову реабілітації… Здавалося, всьому цьому немає кінця, але опускати руки не можна, і яка ж радість і щастя наповнює душу, коли перемога дає про себе знати!

Лікарі говорять, що у Ніки є всі шанси наздогнати ровесників і розвиватися з ними на одному рівні, і це є найбільшою мрією матусі – забезпечити своїй дитині повноцінне життя. А для цього потрібні кожні два-три місяці проходити реабілітації.

Збір коштів проходив разом із нашими друзями та партнерами — dobro.ua.