ОПЛАТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ СЕМЕНЮК ВЕРОНІКИ НА 46.050 ГРН.

ОПЛАТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ СЕМЕНЮК ВЕРОНІКИ НА 46.050 ГРН.

Сьогодні 10 листопада 2020 року Фонд оплатив курси реабілітації для Семенюк Вероніки на загальну суму 46.050 грн. у Центрі фізичної реабілітації та медицини болю «Інново».

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез верхніх та нижніх кінцівок

Дата народження: 12.06.2013 р.

Місто: Славута, Хмельницька обл.

Дякуємо кожному, хто підтримав Веронічку! У дівчинки мала відбутися операція, яку мали проводити лікарі з Ізраїлю. Та, на жаль, через карантин лікарі не змогли приїхати на територію України. Тому мама попросила оплатити лікування для доньку у реабілітаційному центрі «Інново», що у Львові. Уже зараз Вероніка проходить реабілітацію, друга частина реаблітації планується на 7 грудня.

Вже сім років Вероніка бореться зі своїм тілом! Діагноз ДЦП не дає їй жити повноцінним життям, та він не може зламати її дух та прагнення. Вероніка ціленаправлено прямує до своєї мети – стати на ноги. «Вона весела, мила, дружелюбна та неймовірна дівчинка! Нею пишаються усі реабілітологи, які з нею займаються, а люди навколо захоплюються її щирістю і неймовірною посмішкою», – говорить про свою донечку мама Оля.

З народження Вероніка не вміла нічого, що можуть звичайні діти, та своїм прагненням до кращого життя вона навчилася повзати, сидіти, пересуватися з допомогою мами з ходунцями! Цього року Вероніка «пішла» до школи, вона вміє читати, рахувати, письмо дається дуже важко, та незважаючи на це вона любить малювати, так дівчинка висловлює свої почуття. Вероніка дуже дружелюбна та безмежно любить тварин. Життя в візку обмежує, та Вероніка все одно любить прогулянки на вулиці з друзями, грати в різні інтелектуальні ігри, малювати, писати, робить спроби допомагати на кухні. Весела, терпелива, наполеглива, активна, дружелюбна.

ЇЇ наполегливості та витримці заздрять всі навкруги. Я пишаюся її вмінням радіти життю, не зважаючи ні на що. Проходити цей тяжкий шлях з неймовірно чарівною посмішкою. Їй необхідна ця операція, щоб радіти життю повноцінно, мати змогу хоч залишки свого дитинства провести повноцінно, маючи змогу бути на рівні зі своїми однолітками!