Центр социальных проектов будущего

ОПЛАТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ СКРИПАЧОВА МАКСИМА НА 19.800 ГРН.

ОПЛАТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ СКРИПАЧОВА МАКСИМА НА 19.800 ГРН.

Сьогодні 17 березня 2021 року Фондом був оплачений курс реабілітації для Скрипачова Максима (м. Краматорськ) на загальну суму 19 800 грн.

Дата народження: 08.07.2012 р.

Діагноз: ДЦП

Друзі, дякуємо, що допомагаєте Максимові повернути дитинство і шанс на повноцінне життя!

Максим – довгоочікувана дитина у мами. Він народився на 2 місяці раніше за встановлений термін вагою 1,8 кг. Стан був дуже важким. Лікарі не гарантували йому навіть шанс на життя. Життя розділилося на «до» і «після». Позаду залишилося щасливе і спокійне життя, радісне очікування дитини, а попереду чекала повна невідомість: чи виживе дитина? Наскільки серйозно пошкоджений мозок? Чи зможе Максимчик відновитися і взагалі жити?

Життя Максимчика почалася з реанімації. Тиждень мама стояла біля кювету для недоношених діток, де лежав її син, і молилася. Дивилася на нього, обплутаного проводами, гладила ручку і не плакала – не можна! Лікар сказав, що йому треба вселити бажання жити, і мама трималася, говорила ласкаві слова, і він починав рухатися. Максим вижив всупереч прогнозам – він виявився сильнішим, і тільки через рік після народження Максимка був поставлений діагноз ДЦП. І ось уже вісім років Максимка постійно бореться з проблемами ДЦП.

Хлопчик росте симпатичним і терплячим. У минулому році він почав навчання в 1-му класі (на дому). Він вміє розмовляти і розповідати вірші, знає алфавіт, кольори і фігури, любить малювати. Лікарі кажуть, що шанс відновити хоча б частину функцій у дитини є, а це дуже важливо – принаймні, Максим не буде так залежати від сторонньої допомоги, коли виросте. Відновитися повністю – було б диво, але і воно цілком можливе – ніхто не зможе передбачити, як буде відгукуватися організм Максима на різні види лікування. На метод, застосовуваний в Центрі відновлювального лікування «Вільний Рух», наприклад, хлопчик відгукується поліпшеннями, але на його продовження у мами немає грошей. І багато в чому саме від них залежить, чи відбудеться це чудо, чи ні. Справитися з наслідками ДЦП та набути рухові навички можна, але для цього потрібен тривала і наполеглива праця і чималі кошти. Єдине джерело доходів Максимка і мами – пенсія з інвалідності Максима.

Максим – молодець, такий маленький, але такий наполегливий і старанний. З повною віддачею займається в реабілітаційних центрах та вдома, і завжди намагається зробити хоч трохи, але більше того, що може. З кожною новою реабілітацією у Максимка фіксується позитивна динаміка, позитивні прогнози і великі надії!

Саме зараз, як вважають лікарі, шанс відновити стан Максимчика є, як ніколи! У дитини для цього зараз найсприятливіший вік. Все впирається у фінансову частину питання, мамі не оплатити лікування в спеціалізованій клініці – це занадто велика сума.

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті ubb.org.ua