ОПЛАТИЛИ ЛІКУВАННЯ ВОЇНУ ЗСУ ОЛЕКСАНДРУ (46.700 ГРН)

ОПЛАТИЛИ ЛІКУВАННЯ ВОЇНУ ЗСУ ОЛЕКСАНДРУ (46.700 ГРН)

Сьогодні 13 травня 2022 року Фонд оплатив лікування для воїна ЗСУ Олександра Валерійовича у МГК ADONIS (м.Київ) на загальну суму 46.700 гривень.

Олександрові Валерійовичу 44 роки, він народився у Вінниці. Вперше на війну чоловік пішов у 2015 році. Був у складі 20 омбп, 93 бригада «Холодний Яр». Був у гарячих точках Марʼїнка, Піски, Трьохізбенка. Звання «молодший сержант» і посаду замкомвзвода отримав у Мар’їнці, а також звання «сержант» у Пісках. У 2016 році після повернення з Донбасу переїхав жити до Києва. Там працював у охоронній галузі.

24 лютого 2022 року, коли почалося повномасштабне вторгнення рф в Україну, чоловік із побратимами пішли до 95-ї ДШВ. Після кількох завдань під Києвом його перевели у 132-й розвідувальний батальйон і перекинули під Ізюм.

Олександр був поранений 29 березня 2022 під Ізюмом. Він має наскрізне поранення руки та ноги, в результаті якого у бійця було відірвано палець руки, розірвано сухожилля, роздроблено кістки руки та ноги. Першу операцію було проведено у Дніпрі у лікарні №16, далі його було направлено на лікування до Львова, а після цього – до Воєнного шпиталю у Києві. Наразі Олександр має пройти повторну операцію та реабілітацію, для того, щоб відновити рух кінцівок.

На сьогоднішній день чоловік проходить обстеження, які йому надають безкоштовно у хірургічному центрі на Подолі. Надалі йому необхідно провести операцію та реабілітаційний курс. Лікарі МГК ADONIS готові провести операцію за собівартістю.

Завдяки зібраним коштам, лікування Олександра оплачено у повному обсязі!

Долучайтеся до програми Фонду «Оборона України» — разом ми сила!