Центр социальных проектов будущего

ПІДТРИМКА ДІТЕЙ ІЗ СИНДРОМОМ ДАУНА

ПІДТРИМКА ДІТЕЙ ІЗ СИНДРОМОМ ДАУНА

Сьогодні, 4 червня 2021 року Фонд перерахував кошти на підтримку дітей із синдромом Дауна, що навчаються у школі Перспектива 21.3 на суму 5000 грн.

Синдром Дауна – це генетичний стан, який викликаний присутністю додаткової хромосоми у 21 парі. Такі діти народжуються з 47 хромосомами, замість звичайних 46. За статистикою, на 800-1000 немовлят одна дитина народжується з синдромом Дауна. Щороку в Україні на світ з’являється від 300 до 400 таких малюків.

В 2010 році на базі спеціальної школи-інтернату №26 м.Києва стартував перший в Україні експериментальний проєкт компенсаторного навчання дітей із синдромом Дауна. Було відкрито єдиний на той час класс, де дітей із синдромом Дауна навчали відповідно до їх потреб, роблячи акцент на їх сильних сторонах, думаючи з перспективою про їхнє майбутнє.

З 2012 року вже 21 дитина із порушеннями інтелектуального розвитку отримала можливість вчитися за програмою, яка йде за потребами дитини, спираючись на сильні сторони особистості і маючи перспективу на майбутнє.

Місія закладу — показати, що за відповідної підтримки, люди з порушеннями інтелектуального розвитку можуть мати повноцінне життя та реалізувати себе.

Зараз школа збирає кошти на оренду або придбання приміщення, його ремонт, облаштування і обладнання класів, а також на забезпечення роботи команди Центру, закупки розхідних матеріалів для практичних занять та продуктів для занять з кулінарії.

Допомога для школи здійснюється у рамках програми фонду «Діти з синдромом Дауна».