Центр социальных проектов будущего

ПІДТРИМКА ДІТЕЙ ІЗ СИНДРОМОМ ДАУНА

ПІДТРИМКА ДІТЕЙ ІЗ СИНДРОМОМ ДАУНА

Сьогодні 26 березня 2021 року Фонд перерахував кошти на підтримку дітей із синдромом Дауна, що навчаються у школі Перспектива 21.3 на суму 5000 грн.

Зараз школа збирає кошти на оренду або придбання приміщення, його ремонт, облаштування і обладнання класів, а також на забезпечення роботи команди Центру, закупки розхідних матеріалів для практичних занять та продуктів для занять з кулінарії.

Місія закладу — показати, що за відповідної підтримки, люди з порушеннями інтелектуального розвитку можуть мати повноцінне життя та реалізувати себе.

В 2010 році на базі спеціальної школи-інтернату №26 м.Києва стартував перший в Україні експериментальний проєкт компенсаторного навчання дітей із синдромом Дауна. Простими словами — завдяки зусиллям батьків було відкрито єдиний на той час класс, де дітей із синдромом Дауна навчали відповідно до їх потреб, роблячи акцент на їх сильних сторонах, думаючи з перспективою про їхнє майбутнє.

З 2012 року вже 21 дитина із порушеннями інтелектуального розвитку отримала можливість вчитися за програмою, яка йде за потребами дитини, спираючись на сильні сторони особистості і маючи перспективу на майбутнє.

Допомога для школи здійснюється у рамках програми фонду «Діти з синдромом Дауна».