ПРАЛЬНА МАШИНА ДЛЯ ЦЕНТРУ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ (10.000 ГРН)

ПРАЛЬНА МАШИНА ДЛЯ ЦЕНТРУ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ (10.000 ГРН)

Сьогодні 17 травня 2022 року Фонд передав пральну машину для потреб переселенців, які тимчасово проживають у Спеціальній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 у місті Хмельницький на загальну суму 10.000 гривень.

У перші дні війни у приміщенні школи було організовано тимчасовий безкоштовний притулок для громадян, які найбільше цього потребують. Тут проживають люди з Харківщини, Херсонщини, Маріуполя та інших міст, де ведуться активні бойові дії і де перебувати небезпечно для життя.

Притулок приймає сім’ї з маленькими дітьми, літніх людей, людей з маломобільних груп населення. За час роботи центру для внутрішньо переміщених осіб було прийнято більше 2 тисяч людей.

На сьогоднішній момент тут проживають 25 людей. Але ситуація та кількість людей щодня змінюється, а тому центру потрібна постійна допомога та підтримка.

Нещодавно у центрі зламалася пральна машина, що значно ускладнило побут людей. Тепер жодних проблем з пранням у них не буде!)

Допомога центрам, що надають прихисток внутрішньо переміщеним особам — це один з пріоритетів роботи нашого Фонду сьогодні.

Долучайтеся до наших проектів, разом ми здатні на чимало добрих та надзвичайно сьогодні важливих справ!