Центр социальных проектов будущего

ПРИВІТАННЯ З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ ДЛЯ ДІТОК З ДИТЯЧОГО ЦЕНТРУ «МОЯ СІМ’Я»

ПРИВІТАННЯ З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ ДЛЯ ДІТОК З ДИТЯЧОГО ЦЕНТРУ «МОЯ СІМ’Я»

23 грудня 2021 року Фонд разом з нашими друзями та партнерами компанією платіжних терміналів «2CLICK» напередодні Нового року відвідали діток, які проживають в дитячому центрі «Моя сім’я» (с. Хотів, Київська обл.).

До діток приїхав Святий Миколай разом зі своїм помічником Ельфом, щоб привітати їх з новорічними святами.  Всі разом вони грали в ігри, розважалися, танцювали та проводили музичні конкурси. Звичайно ж, дітки отримали подарунки — розвиваючі ігри, книги та солодощі!)

Дитячий Центр «Моя Сім’я» було створено у 2003 році, як відповідь на вирішення проблеми безпритульності в Україні! У центрі педагоги та психологи працюють над відновленням довіри дитини до людей, формуванням позитивного мислення та моральних цінностей. На даний момент у центрі проживає 11 хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 14 років.

Різдво та Новий рік — це свята, які покликані зароджувати в нас надію на краще життя і світле майбутнє, це час, коли хочеться вірити у чудо та добро. Тому радість і віру ми хочемо хоча б трошки подарувати нашим дітям, адже це покаже їм, що вони не одні в цьому світі, що є ті, хто хоче і може їх підтримати.

Ми надзвичайно раді тому, що змогли долучитися до дитячого свята, адже всі дітки заслуговують уваги та тепла.

Дякуємо всім, хто підтримує програми Фонду! Ви не лише даруєте дітям можливість на лікування, але й стаєте частинкою дитячих свят.

З Різдвом усіх та Новим роком, друзі!