ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ЛІЦЕЮ СТУСА (ЛЬВІВ, 20.803 ГРН.)

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ЛІЦЕЮ СТУСА (ЛЬВІВ, 20.803 ГРН.)

На цьому тижні Фонд передав продукти харчування для людей, що проживають у гуртожитку на базі ліцею ім. В. Стуса у Львові загальною вартістю 20.803 грн.

Були передані такі продукти: м’ясо, ковбаси, гриби, сир, яйця, масло, а також крупи, цукор, олія.

У гуртожитку проживають люди, які постраждали від військових дій у містах та селах, де вони проживають, і вимушені були виїхати у порятунку на Західну Україну. У ліцеї перебуває 30 осіб, так як люди залишились без домівок і без робити — ліцей докладає неабияких зусиль, щоб утримувати цих людей. Кожного дня потрібно забезпечувати продуктами харчування, а також гігієнічними товарами, медикаментами та іншими товарами першої необхідності. Наш фонд підтримує ліцей Стуса уже протягом двох місяців.

Допомога центрам, що надають прихисток внутрішньо переміщеним особам, а особливо жінкам з дітьми — це один з пріоритетів роботи нашого Фонду сьогодні. Адже саме жінки з дітьми є найбільш вразливими та незахищеними.

Долучайтеся до програм нашого Фонду, підтримуйте благодійні ініціативи, допомагайте ближнім! Ми вже не раз доводили нашу силу та єдність, тож давайте продовжувати разом робити добрі справи, щодня приближаючи нашу перемогу!