ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ (25.000 ГРН)

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ (25.000 ГРН)

Сьогодні 9 травня 2022 року Фонд передав олію, цукор, макаронні вироби та крупи (загальною вагою більше 1000 кг) до смт. Градизьк у Полтавській області на загальну суму 25.000 гривень.

У зв’язку з воєнними діями та окупацією певних територій нашої країни, сотні тисяч людей були вимушені покинути свої домівки та переміститися у більш безпечні регіони. Полтавська область сьогодні приймає величезну кількість людей зі Сходу на Півдня України.

На даний момент невеличкий Градизьк є тимчасовим прихистком для 2231 особи. Переважно це люди з Харківщини, Херсонщини, Донецької, Луганської, Запорізької та Миколаївської областей.

Долі вимушених внутрішніх переселенців різні — у когось зруйнований дім і вже більше немає де жити, хтось тікав від куль та бомбардувань, хтось вже, на жаль, втратив рідних та близьких, тисячі з цих людей без роботи і незрозуміло коли знову почнуть заробляти. А є ті, у кого війна забрала все…

Сьогодні важко кожному Українцю! У кожного болить і розривається серце! Але зараз, як ніколи, ми маємо бути сильні та єдині! Будьте уважні до оточуючих, допомагайте кому можете, долучайтеся до волонтерських проектів! Давайте разом наближати нашу перемогу!

З любов’ю в серці та з вірою в Україну!