Центр социальных проектов будущего

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ (30 000 ГРН.)

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ (30 000 ГРН.)

Сьогодні 4 грудня 2020 року Фондом було закуплено та передано пульсоксиметри MD300K2 у кількості 4 шт. на загальну суму 30 000 грн.

Дані пульсоксиметри необхідні для визначення пульсу та забезпечення рівня кисня в крові для дітей,що лікуються у закладі. Даний апарат необхідний для діагностування стану організму при коронавірусній інфекції, а також при будь-якому іншому захворюванні. У час пандемії своєчасна діагностика і неабияким важливим елементом лікування, що забезпечує його ефективність та своєчасність.

Один із симптомів ускладнення коронавірусу є дихальна недостатність. Виявити ризик розвитку такого стану на ранніх стадіях допоможуть пульсоксиметри.

Легкі людини разом з серцево-судинною системою безперервно працюють для насичення артеріальної крові киснем. Коли коронавірус вражає органи дихання, починає порушуватися газообмін крові, баланс вуглекислого газу і кисню в крові, адже саме цю функцію виконують легкі. Ці зміни можна виявити, спостерігаючи динаміку ступеня насичення крові киснем — сатурації.

Датчик зі світлодіодами накладається на палець. При проходженні світла через кров і м’які тканини відбувається його часткове поглинання, що дозволяє визначити вміст кисню в крові. Отримані дані виводяться на дисплей приладу у вигляді цифр.

Сатурація здорової людини це 97-99%. Коли рівень кисню в організмі 93% і нижче – це вже кисневе голодування, такий показник потребує додаткового кисню.

Рівненська обласна дитяча лікарня є єдиним в області багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, який надає спеціалізовану невідкладну і планову допомогу дітям області віком 0-17 років з важкою і складною патологією.

Допомога для лікарні здійснюється у рамках проекту «Stop.Coronavirus».

Збір коштів проходив разом із нашими друзями та партнерами — dobro.ua.