ПУРІ-НЕТОЛ ДЛЯ ІВАНОВА МІШІ

ПУРІ-НЕТОЛ ДЛЯ ІВАНОВА МІШІ

На цьому тижні Фонд закупив та передав препарат Пурі-Нетол для лікування Іванова Міші.

Дата народження: 24.08.2018.

Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз.

Увесь попередній рік Фонд підтримував хлопчика, і ось зараз йому знову необхідно проходити хіміотеріпію.

Пурі-Нетол призначається діткам як хіміотерапія проти виникнення пухлин. Батьки Міші звернулися до нас з проханням про термінову допомогу, бо препарат закінчувався, а можливості докупити необхідну кількість не було. Лікування у хлопчика довготривале та дороговартісне, а фінансові ресурси родини дуже обмежені.

Міша проходить ліуквання з самого дитинства. На другому році життя він поступив в стаціонар з температурою 40,5. Виписали його з залізодефіцитною анемією додому. Правильне харчування і крапельки нормалізували стан, але через 4 місяці дитина почала різко жовтіти. Виявили, що гемоглобін був низький. Під час консультації в Охматдиті хлопчик «підчепив» вірус. Піднялася температура і гемоглобін впав ще нижче. Так Міша потрапив на перше переливання.

Численні обстеження та аналізи не давали розуміння причин падіння гемоглобіну. Лікарі казали тільки те, що кістковий мозок працює не нормально.

Наступне переливання вже зробили в Обласній онкогематології. Також зробили відразу три кістковомозкові пункції і трепанобіопсію (взяття зразка кісткової тканини) і поставили діагноз гострий лімфобластний лейкоз.

Мама Міші щиро вдячна всім людям, які допомагають її сину вилікуватися!!

Допомога була надана в рамках проекту «Діти проти раку».

Нагадаємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренної медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.