Центр социальных проектов будущего

РЕЧІ ТА ПРОДУКТИ ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ

РЕЧІ ТА ПРОДУКТИ ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ

14 січня 2021 року Центр соціально-психологічної реабілітації №1 м. Києва отримав речі для дітей, що проживають у закладі, від Фонду.

На разі у Центрі перебуває близько 40 дітей віком від 3 до 18 років, усі вони потребують уваги, любові, тепла, а також простого матеріального забезпечення усім необхідним для життя. У період зими для дітей, що проживають у закладі, завжди є актуальними теплі речі. Раніше Фонд уже допомогав речима у Центр, тепер ми передали теплі спортивні костюми на хлопців-підлітків.

Також Фонд передавав продукти для приготування піци. Діти разом з вихователями приготували своїми руками смачну піцу і потім ласували її разом.

Центр соціально-психологічної реабілітації №1 — це заклад соціального захисту, що створюється для тривалого (стаціонарного) або денного перебування дітей віком від 3 до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.

Основними завданнями центру є:

  • надання дітям комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги;
  • проведення психолого-педагогічної корекції з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини;
  • створення умов для здобуття дітьми освіти з урахуванням рівня їх підготовки;
  • сприяння формуванню у дітей власної життєвої позиції для подолання звичок асоціальної поведінки;
  • здійснення трудової адаптації дітей з урахуванням їх інтересів та можливостей;
  • розроблення рекомендацій з питань соціально-психологічної адаптації дітей для педагогічних та соціальних працівників і батьків.