Центр социальных проектов будущего

РЕСПІРАТОРИ ДЛЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ (12 495 грн.)

РЕСПІРАТОРИ ДЛЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ (12 495 грн.)

Сьогодні 23 липня 2020 року Фонд разом з нашими друзями та партнерами АТ «Укрпошта» Хмельницької дирекції закупили та передали респіратори для Хмельницької обласної дитячої лікарні на суму 12 495 грн.

Хмельницька ОДКЛ є високоспеціалізованим дитячим закладом, який прагне надавати якісну та своєчасну медичну допомогу, проте не має фінансової спроможності на повне забезпечення медичним обладнанням та вироби медичного призначення.

Забезпечення лікарні засоби індивідуального захисту надасть можливість безпечного відвідування лікарні пацієнтів та контактування та протидіє поширенню коронавірусної інфекції Covid-19.

На сьогоднішній день в лікарнях нашої країни існує гостра потреба у засобах захисту від коронавірусу та спеціальному обладнанні для лікування інфекції. Аби не стояти осторонь і допомогти у цій складній боротьбі ми відкрили спеціальну програму «STOP. CORONAVIRUS», в рамках якої здійснюються благодійні внески.

Хай Україна буде здоровою!

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.