Центр социальных проектов будущего

РЕСПІРАТОРИ ДЛЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ НА СУМУ 10 710 ГРН.

РЕСПІРАТОРИ ДЛЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ НА СУМУ 10 710 ГРН.

На цьому тижні Фонд разом з нашими друзями та партнерами фінансовою компанією «Global Money» закупили та передали респіратори зі ступенем захисту FFP2 на суму 10 710 грн.

Кожен громадянин відчув на собі сумні наслідки пандемії коронавірусної інфекції Covid-19, але найстраніше не лише те, скільки людей уже перерхворіли, але й те, що вірус не зупиняється і продовжує ширитися, статистика не втішна, і ми відчуваємо на собі відповідальність за те, щоб не допустити погіршення ситуації в країні.

Як ми можемо посприяти цьому? У першу чергу, забезпечити лікарні країни якісними засобами індивідуального захисту від Covid-19 для того, щоб вберегти лікарів, медичний персонал та пацієнтів від хвороби. Діти, що лікуються в онко-гематологічному відділенні лікарні уже мають ослаблений імунітет, для них небезпечною є звичайне ОРВІ, не говорячи уже про коронавірус… Тому у цій ситуації найкраща тактика боротьби — це оборона.

Наш Фонд отримує листи від лікарень України та інших установ з проханням допомогти у боротьбі з корона вірусом, існує потреба в усьому – маски, рукавички, антисептики, бахіли, одноразові медичні костюми та багато іншого, уже не говорячи про апарати ШВЛ…

На превеликий жаль (!) наша країна не забезпечена усім необхідним для боротьби з вірусом, тому наше завдання сьогодні – не допустити, щоб ситуація погіршилася.

МИ ВДЯЧНІ НАШИМ ПАРНЕРАМ — КОМАНДІ «GLOBAL MONEY» — ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У БОРОТЬБІ З ПАНДЕМІЄЮ!

Хай Україна буде здоровою!

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.