Центр социальных проектов будущего

СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ДЕМКОВЕЦЬ КАТІ (М. ХЕРСОН) — 40 000 ГРН.

СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ДЕМКОВЕЦЬ КАТІ (М. ХЕРСОН) — 40 000 ГРН.

Сьогодні 15 жовтня Фонд оплатив слухові апарати для Демковець Каті (м. Херсон) на 40 000 грн.!

Ми дякуємо кожній людині, яка зробила свій внесок у те, щоб Катя могла чути! Без вас ця добра справа була б неможлива…

Каті уже майже 13 років. Усе своє життя вона неначе на марафоні, у якому має перемогти – безліч нагород з настільного тенісу (дівчинка обожнює спорт!), гурток вишивання та плетіння бісером (там нагород також не менше), але є перешкода, яка не дає Каті жити повноцінним життям. З народження дівчинці діагностували «двобічну сенсоневральну туговухість 2 ст.», а це означає, що дитина має проблеми зі слухом, а це, у свою чергу, веде до багатьох інших проблем – мова, комунікація з іншими людьми, загальний психічний розвиток і багато іншого. Для того, щоб виправити це положення – потрібні всього навсього слухові апарати…

Батьки докладають неабияких зусиль, щоб допомогти донці досягнути успіхів у розумовому розвитку та навчанні. Катя часто спілкується з дітьми, що не мають порушень слуху… Але усе це не принесе потрібних результатів до поки у Каті не з’являться слухові апарати, завдяки яким вона зможе чути набагато краще.

Катя – тиха дитина, але наполеглива і досягає мети, коли має її. Найбільше зі шкільних предметів їй подобається українська мова і література. Дівчинка мріє про перемогу у змаганнях з настільного тенісу в чемпіонаті України. Але найбільша її мрія – мати слух і жити повноцінним життям підлітка. І тепер вона здійснюється!!!

Дата народження: 16.09.2007.

Діагноз: двостороння сенсоневральна туговухість 2 ст.

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті dobro.ua