СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ КЛАДНІЦЬКОГО ДМИТРА (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ КЛАДНІЦЬКОГО ДМИТРА (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

Сьогодні 23 жовтня 2019 р. Фонд оплатив слухові апарати для Кладніцького Дмитра на суму 33 986 грн. (с. Трушківці, Черкаська обл.).

Дата народження: 06.03.2014 р.
Діагноз: двобічна хронічна сенсоневральна приглухуватість 3 ст.

Друзі! Ваша допомога — безцінна! Дякуємо кожному за участь!

Ви колись грали у мовчанку? Як складно нічого не казати, правда? А затуляли собі очі і намагалися ходити у повній темряві? Вдарились об щось? А затуляли собі вуха так, щоб нічого не чути? Чи було вам страшно знаходитись у повній тиші? А от маленький Дмитро живе так завжди, він від народження не чує навколишній світ, голос мами та інших людей і навіть не уявляє, як жити інакше… Дітки з діагнозом «приглухуватість» та подібними синхронно зі своїм дорослішанням пристосовується до такого стану, і чим надалі – тим складніше їм розвивати слух і навички мовлення. А розвивати його можна і треба! У цьому допомагають слухові апарати, без яких жити людині, у якої проблеми зі слухом, дуже важко.

Набагато важче навчатися, спілкуватися з людьми, а головною проблемою є поведінка в суспільстві. Діткам важко збагнути мінімальні навички – через це з’являється купа комплексів, неприйняття та інших проблем. Тому слухові апарати є базовою і найважливішою потребою таких діток.Дімі зараз п’ять рочків. Він ходить у дитячий садочок з вадами слуху, любить дивитися мультфільми і слухати музику, у нього дуже гарна пластика, і він дуже любить танцювати. Але хлопчик хоче чути, почати розмовляти і спілкуватися з людьми, щоб вони його розуміли. І для цього йому вкрай необхідні слухові апарати. Дмитрик живе з мамою у маленькому містечку у Черкаській області, і сума для придбання цих апаратів здається нереальною.

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті ubb.org.ua