Центр социальных проектов будущего

СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ЛОГУТОВА НАЗАРА (39 998 ГРН.)

СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ЛОГУТОВА НАЗАРА (39 998 ГРН.)

Сьогодні 2 лютого 2021 року Фондом були закуплені слухові апарати для Логутова Назара (м. Херсон) на загальну суму 39 998 грн.

Діагноз: двостороння нейросенсорна туговухість 3 ст.

Дата народження: 24.10.2012 р.

Друзі! Неймовірно дякуємо за вашу підтримку і за те, що допомагаєте відкрити для Назарчика зовсім інший кращий світ — світ звуків! На цьому тижні ми вже передамо слухові апарати сім’ї і почнеться нова сторінка їхнього життя.

Назарчику 8 років, і в нього двостороння нейросенсорна туговухість 3 ступеня, це означає, що хлопчик майже нічого не чує і найсумніше, що в Назара немає слухових апаратів, які б допомогли йому чути, сприймати навколишній світ та контактувати з ним. Люди, які не мають змоги чути, знаходяться неначе в скляній кімнаті з шумоізоляцією, вони усе бачать, і водночас закриті від світу. Мама Назара Анна говорить, що її дитина дуже переймається тим, що не чує, нервує через те, що не чує розмову інших, не розуміє, що написано в книжці, і у мами йде багато часу, щоб усе йому роз’яснювати… Назар торкається предметів, щоб відчути вібрації від звуку, і таким способом «почути» його.

Назару було 2 роки, коли у сім’ї помітили, що з його слухом щось не так: він почав просити робити телевізор гучніше, не чув, коли його кличуть… невдовзі мама звернулася до спеціаліста, і після обстеження встановили діагноз. Окрім Назара, у сім’ї є ще братик та сестричка, Назар наймолодший. І на жаль, у мами не вистачає коштів, щоб забезпечити Назара слуховими апаратами, тому досі він живе без них.

З кожним роком слух у хлопчика погіршується, і це впливає на Назара, на його самооцінку, нервову систему, відкритість до світу та розвиток, впливає на успіхи у навчанні. У школі Назарчик ходить на бокс, можливо, колись йому вдасться досягнути успіхів у цьому виді спорту. Але не менш важливим є його інтелектуальний та особистісний розвитку, в чому здатні допомогти лише слухові апарати. Ваша підтримка допоможе змінити світ Назара і подарувати йому великий і чудовий світ звуків…

Збір коштів проходив разом з нашими друзями та парнерами МБФ «УББ» на сайті dobro.ua