Центр социальных проектов будущего

СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ МИХАЙЛИКА! 40 000 ГРН.

СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ МИХАЙЛИКА! 40 000 ГРН.

Сьогодні 9 жовтня 2020 року Фонд оплатив слухові апарати для Нефастовича Михайла (м. Херсон) вартістю 40 000 грн.

ДЯКУЄМО КОЖНОМУ, ХТО ПІДТРИМАВ МИХАЙЛИКА У ЙОГО ПРАГНЕННІ ЧУТИ!!!

Дата народження: 16.09.2006.

Діагноз: сенсоневральна туговухість ІІ ст.

Михайло – єдиний синочок у сім’ї батьків. У 11 місяців йому діагностували вроджену ваду серця: хронічну недостатність ІІ А, супутні захворювання (код за МКХ-10): сенсоневральна туговухість ІІ ст. обох вух. Зараз Михайлу 13 років, увесь цей час уся сім’я докладала неабияких зусиль, щоб допомогти хлопчику досягнути успіхів у розумовому розвитку та навчанні. Зараз Михайло закінчив 3-й клас Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Він виявляє зацікавленість до навчання. Здібний до вивчення математики – це улюблений предмет.

Зараз Михайло погано чує, реагує тільки на гучні звуки, майже не розмовляє, потребує слухового апарату для того, щоб навчитися розмовляти. Якщо не контролювати і не лікувати хворобу, вона може привести до повної втрати слуху, причому в короткі терміни. Разом із цим можуть проявитися й інші порушення, наприклад, вестибулярного апарату: погіршення координації рухів, шум у голові, запаморочення, нудота.

У 2,6 років Михайлу прооперували серце (2009 р.), зараз він знаходиться на обліку і спостерігається у кардіолога. Потребує постійного медикаментозного лікування, а з часом потребуватиме операції на серці.

На жаль, сім’я має великі матеріальні труднощі і не спроможна придбати для Михайла слухові апарати. Ваша невелика підтримка допоможе зробити Михайлу великий крок до повноцінного майбутнього. Дякуємо за ваші чуйні серця!

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті dobro.ua