СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ПРИЛІПИ ОЛЕГА

СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ПРИЛІПИ ОЛЕГА

29 червня 2022 року Приліпа Олег отримав слухові апарати вартістю 83.300 грн. від МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього».

Олегу 51 рік, він активна та соціалізована людина, позитивний і добрий чоловік та батько. Але є одне «але»: внаслідок отриманих травм та поранень у нього почав суттєво знижуватися слух. У 2014 році, за третьою хвилею мобілізації, Олег став до лав української армії. Він захищав країну у складі 128 гірсько-піхотної бригади, був учасником боїв на Дебальцевському плацдармі. Саме там Олег отримав декілька контузій, численні баракустичні травми та поранення руки.

«Я народився 29 серпня 1970 року в Києві, закінчив школу. З 1988 по 1990 рік служив у армії, потім працював на заводі, на будівництві, виготовляв меблі, а 2003 року відкрив власне меблеве виробництво. В 2014 році, коли почалася війна, я записався добровольцем, але за станом здоров’я мені спочатку відмовили. Та все ж мені вдалося досягти мети, і 3 серпня мене призвали. Я служив у 128 гірсько-піхотній бригаді. Спочатку на Луганщині, а  потім у Дебальцеве, де отримав контузії, після чого почав втрачати слух», – розказує про себе Олег.

Пройшов час, рани загоїлися, але внаслідок контузій та баракустичних травм в Олега почало розвиватися двобічне зниження слуху. Для відновлення повноцінної працездатності чоловікові потрібно два якісних слухових апарати. Від їх наявності залежить майбутнє життя Олега: можливість плідно працювати та комунікувати з родиною та іншими людьми.

Зараз Олег продовжує обороняти нашу Батьківщину та є активним учасником бойових дій.

Дякуємо кожному, хто відгукнувся на потребу Олега. Ваша підтримка надзвичайно важлива, адже чути – це безцінний дар!