Центр социальных проектов будущего

СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ РУЖИЛО ОЛІ: 49.998 ГРН

СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ РУЖИЛО ОЛІ: 49.998 ГРН

Сьогодні, 31 травня 2021 року Фондом були закуплені слухові апарати для Ружило Олі (Херсонська обл.) на загальну суму 49.998 грн.

Дата народження: 09.04.2011 р.

Діагноз: двобічна хронічна сенсоневральна приглуховатість 4 ст.

Друзі, ДЯКУЄМО УСІМ, хто долучився до збору коштів! Підтримка допомогла Олі отримати 2 слухові апарати і зробити великий крок до повноцінного майбутнього!

До 5 років у Олі було нелегке життя – вона жила в складних і небезпечних умовах для життя і здоров’я. Дівчинка не знала материнської ласки… ніхто взагалі не знав, що Оля не чує!

У 5 рочків Оля потрапила у будинок сімейного типу, у неї з’явилася сім’я. Мама Людмила одразу зрозуміла, що щось не так, адже дівчинка не розмовляла і не реагувала на звернення. Звернулися до спеціалістів. Дівчинці поставили діагноз «двобічна сенсоневральна туговухість 4 ст.» та порекомендували придбати слуховий апарат. Мама одразу ж придбала для дитини слуховий апарат по можливості ресурсів, які в неї є. І з цим слуховим апаратом Оля живе по сьогодні (зараз дівчинці 9 років). Проте апарати, якими зараз користується Оля, не можуть забезпечити необхідний рівень звукопідсилення.

Зараз Оля розмовляє із дефектами, але за умови використання нових слухових апаратів у неї є всі шанси опанувати володіння усвідомленим усним мовленням. Дівчинка активна, весела, дружелюбна. Любить танцювати, малювати – із задоволенням бере участь у святкових концертах…

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті dobro.ua