СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ СЕСТРИЧОК ЗОРЯНИ І МИРОСЛАВИ: 86.998ГРН.

СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ СЕСТРИЧОК ЗОРЯНИ І МИРОСЛАВИ: 86.998ГРН.

28 травня 2021 року Фондом були закуплені слухові апарати для маленьких сестричок Михайлюк Зоряни і Мирослави (Київська обл.) на загальну суму 86.998 грн.

Діагноз: сенсоневральна глухота IV ступеня; сенсоневральна приглухуватість II ступеня

Дата народження: 20.06.2019 р.

Кожен із нас відчуває себе найщасливішим, коли здійснюються наші мрії. Дякуємо УСІМ ВАМ, хто долучився до збору коштів крихіткам. У дівчаток нарешні здійснилася мрія — чути!

Дівчатка народилися передчасно, на 29-30 тижні вагітності із вагою 1100 г та 1200 г. Тяжкі дні реанімації, місяці вихожування, подолання ретинопатії, а попереду – мрія бути здоровими і щасливими! З часом Мирославі діагностували ДЦП. На постійні реабілітації витрачалося безліч коштів батьків, щоб допомогти дитині. Але Мирослава – дуже життєрадісна, емоційна і вона бореться за життя. Але, як кажуть у народі :»Біда не приходить одна»…

28 грудня 2020 року при обстеженні дітям слуху у медичному центрі «Суваг» їм були поставлені наступні діагнози: Мирославі – сенсоневральна глухота IV ступеня, а Зоряні – сенсоневральна приглухуватість II ступеня. 19 січня 2021 року в Інституті отоларингології НАМН України діагнози підтвердилися, дівчаткам рекомендовано слухопротезування.

На сьогодні дівчатам майже 2 рочки, і слухові апарати являються маленьким чудом до їхнього прийдешнього дня народження. Нарешті вони почули світ докола!

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті dobro.ua