Центр социальных проектов будущего

СЛУХОВИЙ АПАРАТ ДЛЯ АНГЕЛІНКИ (М. ХЕРСОН)

СЛУХОВИЙ АПАРАТ ДЛЯ АНГЕЛІНКИ (М. ХЕРСОН)

Сьогодні 1 липня 2019 р. Фонд закупив слуховий апарат для Ангеліни Гуренкової-Абрамович, його сума складає 17 600 грн.

Ангеліна – радісна, але тиха дівчинка з виразними очима. Всі ми чули вислів, що очі можуть сказати більше, ніж слова. І це правда. Можливо, очі в Ангеліни такі виразні, тому що в свої 5 років дівчинка все ще не говорить? А все через діагноз, з яким вона народилася, – нейросенсорна глухота. Це захворювання може бути і набутим, але в родині дівчинки мама, тато і її зведений братик – всі не чують. Як це жити в будинку, в якому завжди тиша?

2% населення землі має ті чи інші порушення слуху. Найчастіший діагноз – нейросенсорна втрата слуху. Якщо не контролювати і не лікувати хворобу, вона може привести до повної глухоти, причому в короткі терміни. Втрата слуху в цьому випадку має незворотний характер. Основний симптом нейросенсорної приглухуватості – зниження гостроти слуху. Разом із цим можуть проявитися і інші порушення, наприклад, вестибулярного апарату: погіршення координації рухів, шум у голові, запаморочення, нудота. При повній відсутності сприйняття звуку дитина не має можливості розвивати мови і може не говорити.Попри всі труднощі, батьки Ангеліни дуже хочуть подарувати їй можливість чути і говорити. Адже сурдопедагоги бачать хорошу перспективу, дитина може оволодіти мовою. Для цього їй необхідно придбати слуховий апарат.

Сім’я Ангеліни не може дозволити собі такі витрати. Але невеликий внесок безлічі людей допоможе зробити чудо! Віримо в успіхи Ангелінки!

ПІБ: Гуренкова-Абрамович Ангеліна Юріївна, 21.03.2014 р.

Місто: Херсон

Діагноз: двостороння нейросенсорна втрата слуху, глухота

Збір коштів проходив спільно з нашими друзями і партнерами — Фондом «Українська Біржа Благодійності» на сайті ubb.org.ua