СВЯТО ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ ІМ. ГОРОДЕЦЬКОГО (М.ВОРЗЕЛЬ)

СВЯТО ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ ІМ. ГОРОДЕЦЬКОГО (М.ВОРЗЕЛЬ)

Сьогодні 1 червня 2021 року до Дня захисту дітей Фонд разом з нашими друзями та партнерами Фінансової Компанією GLOBAL MONEY стали частиною святкового заходу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Київському міському будинку дитини ім. Городецького.

Для діток убуло організоване ціле свято, заклад відвідав міні зоопарк, малюки мали змогу контактувати з тваринками, тішитися з ними та отримати купу емоцій та радощів!

Тема прав дитини залишається завжди актуальною, особливо вона актуальних для тих дітей, які зростаються в особливих життєвих обставинах, не знають, як це жити у сім’ї та відчувати батьківське тепло кожного дня. Цим невеликим святом ми хотіли нагадати дітям, що їх люблять, про них піклуються, і що скоро все буде добре…

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.
.
ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА життя, ім’я, свободу совісті і релігійних переконань, життя з батьками, працю, відпочинок, захист життя та здоров’я, освіту, житло, свободу слова, користування досягненнями культури.