Центр социальных проектов будущего

ТАСКОМБАНК – НОВИЙ ПАРТНЕР ФОНДУ!

ТАСКОМБАНК – НОВИЙ ПАРТНЕР ФОНДУ!

Друзі! З радістю повідомляємо, що АТ «ТАСКОМБАНК» став партнером МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та приєднався до Всеукраїнських проектів «Діти проти Раку» та «STOP. Coronavirus».

Тепер кожен клієнт ТАСКОМБАНКу має можливість зробити благодійний внесок прямо в касі  будь-якого відділення Банку по всій території України. Вся інформація щодо витрачання коштів і реципієнтів проекту буде публікуватися на сайті фонду: www.centersocial.org.

Місія Банку — допомагати клієнтам знаходити оптимальні рішення для досягнення стабільного фінансового успіху та зростання їхнього добробуту. Банк дотримується у роботі з клієнтами принципів чесності, відкритості, динаміки, розвитку, довгострокових відносин, сучасні технології. А також, як соціально відповідальний бізнес, долучається  до благодійних ініціатив, адже лише разом можна змінювати життя людей на краще. 

Отримані кошти від благодійних внесків підуть на закупівлю необхідного обладнання в державні лікарні України для лікування дитячої онкології та Коронавірусної інфекції Covid-19, а також на закупівлю засобів індивідуального захисту від Covid-19.

Фонд отримує листи від лікарень України та інших установ з проханням допомогти у боротьбі з Коронавірусом, існує потреба в усьому – маски, рукавички, антисептики, бахіли, одноразові медичні костюми та багато іншого, уже не говорячи про апарати ШВЛ…

На превеликий жаль (!) наша країна не забезпечена усім необхідним для боротьби з вірусом, тому наше завдання сьогодні – не допустити, щоб ситуація погіршилася.

Вже зараз кожен охочий зможе зробити свій внесок, аби стати частиною цієї боротьби та забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. І зробимо для цього усе необхідне.

Хай Україна буде здоровою!

Більше про роботу фонду у час пандемії можна дізнатися тут http://centersocial.org/covid19/