ТЕСТИ НА АНТИГЕН COVID-19 ДЛЯ ЛІКАРНІ У МІСТІ КРАМАТОРСЬК (8.700 ГРН)

ТЕСТИ НА АНТИГЕН COVID-19 ДЛЯ ЛІКАРНІ У МІСТІ КРАМАТОРСЬК (8.700 ГРН)

Сьогодні 22 лютого 2022 року Фонд закупив експрес-тести на антиген COVID-19 для Обласного територіального медичного об’єднання міста Краматорськ на суму 8.700 гривень.

ОТМО – багатопрофільний заклад, відділення та філії якого знаходяться у Краматорську, Слов’янську, Бахмуті, Великій Новосілці та Мирнограді.

Основною метою діяльності підприємства є забезпечення в повному обсязі цілодобової вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги населенню. ОТМО є закладом охорони здоров’я, яке надає пацієнтам поліклінічно-консультативну, амбулаторну, спеціалізовану та високоспеціалізовану допомогу.

З 1 квітня 2020 року адміністрацією КНП «Обласне територіальне медичне об’єднання м. Краматорськ» в рамках медичної реформи було укладено договір співпраці з Національною службою здоров’я України, яка має на меті зробити пацієнтоорієнтовність головним принципом роботи медичного простору.

Саме тому, зусилля колективу ОТМО максимально спрямовані на підвищення якості, ефективності та доступності надання медичної допомоги пацієнтові.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та постійно зростаючим показником захворюваності пацієнтів та медичного персоналу, адміністрація лікарні звернулася до нас з проханням забезпечити лікарню експрес-тестами на антиген COVID-19.

Не дивлячись на те, що боротьба з коронавірусом триває вже 2 роки і процес забезпечення усім необхідним мав би були налагоджений, ситуація в наших лікарнях залишає чекати кращого. Нашим медикам все ще не вистачає навіть базових речей.

Ми продовжуємо надавати допомогу лікарням і висловлюємо щиру вдячність лікарям за їх роботу!

Бережіть себе і піклуйтеся про оточуючих. Тільки спільними зусиллями ми можемо побороти пандемію і повернутися до звичного нормального життя без масок та обмежень.

Допомога надана у рамках програми «STOP.CORONAVIRUS».

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.