ТЕСТИ НА АНТИГЕН COVID-19 ДЛЯ ОДЕСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ (26.100 ГРН)

ТЕСТИ НА АНТИГЕН COVID-19 ДЛЯ ОДЕСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ (26.100 ГРН)

Сьогодні 9 грудня 2021 року Фонд разом з нашими друзями та партнерами банком «Марфін» закупили тести на антиген COVID-19 для Одеської дитячої клінічної лікарні на суму 26.100 гривень.

Одеська обласна дитяча клінічна лікарня проводить прийом пацієнтів віком до 18 років. Є найбільшою і укомплектованою лікарнею міста, так як приймає дітей з усієї одеської області. До складу лікарні входить стаціонар на кілька сотень ліжок, а також поліклініка, відвідуваність якої близько 250 візитів в день.

Не дивлячись на те, що боротьба з коронавірусом триває вже 2 роки і процес забезпечення усім необхідним мав би були налагоджений, ситуація в наших лікарнях залишає чекати кращого. Нашим медикам не вистачає навіть базових речей, таких як рукавички та рукавички.

Ми продовжуємо надавати допомогу лікарням і висловлюємо щиру вдячність лікарям за їх роботу!

Бережіть себе і піклуйтеся про оточуючих. Тільки спільними зусиллями ми можемо побороти пандемію і повернутися до звичного нормального життя без масок та обмежень.

Допомога надана у рамках програми «STOP.CORONAVIRUS».

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.