ВІДКРИТИЙ ЗБІР ДЛЯ КРЮЧКО НІКИ (ДЦП)

ВІДКРИТИЙ ЗБІР ДЛЯ КРЮЧКО НІКИ (ДЦП)

19 листопада 2019 р. стартував збір коштів на оплату реабілітації для Крючко Ніки (смт Котельва, Полтавська обл.) на суму 26 000 грн.

Дата народження: 04.05.2016 р.
Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, затримка психомовного розвитку, плоско-вальгусна деформація стоп.

Маленькій Ніці поставили діагноз «ДЦП» на перших днях її життя. Ще до народження дівчинки мамі Лесі радили, щоб вона відмовилася від дитини через велику ймовірність такого діагнозу. «Але як можна відмовитися від своєї кровинки?», – лише це питання виникало в голові. 4 травня 2016 року Ніка народилася на цей світ. Її ім’я символізує перемогу, і з цього ж першого дня вони почали боротьбу… Реанімація, інтенсивне виходжування, планова госпіталізація, масажі, заняття в басейні, з логопедом, іпотерапія, знову реабілітації… Здавалося, всьому цьому немає кінця, але опускати руки не можна, і яка ж радість і щастя наповнює душу, коли перемога дає про себе знати!

Для всіх людей з церебральними паралічами є однаково важкими складнощі контролю над власними рухами та координування роботи м’язів. Через це навіть простий рух є складним для виконання при ДЦП. Але зараз дівчинка вже ходить, підтанцьовує під музику, хоча й не розмовляє. Ніка – дуже перспективна і радісна, обожнює заняття на коні, ігри з конструкторами, розвивальні ігри, любить пізнавати все нове, вона наполеглива і працелюбна…Лікарі говорять, що у Ніки є всі шанси наздогнати ровесників і розвиватися з ними на одному рівні, і це є найбільшою мрією її матусі – забезпечити своїй дитині повноцінне життя. Але як прикро, що так часто наші бажання не співпадають із можливостями. За весь цей час фінансові можливості маленької сім’ї – мами та її доньки – вичерпались, тому вони змушені звертатися за допомогою небайдужих людей, аби наблизити Ніку до повноцінного життя. Ще трошки боротьби, і перемога не за горами… Дякуємо за підтримку!

ДОПОМОГТИ НІЦІ МОЖНА ТУТ