ВІДКРИТИЙ ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ПОЛІЩУКА ДМИТРА (ГЛУХОТА)

ВІДКРИТИЙ ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ПОЛІЩУКА ДМИТРА (ГЛУХОТА)

3 березня 2020 року Фондом був відкритий збір коштів на слуховий апарат для Поліщука Дмитра (Миколаївська обл.) на суму 53 607 грн..

Діагноз: двобічна глибока втрута слуху, двобічна сенсоневральна глухота V ст.
Дата народження: 23.04.2014 р.

Дмитрику от-от виповниться 6 рочків, і лише рік тому його батьки дізналися, що їхня дитина не чує. А Дмитрик увесь цей час жив у тиші і… навіть не знав, що так не має бути! Лише рік тому, коли сім’я запідозрила, що щось не так, вони звернулися до терапевта, який направив їх на комп’ютерну аудіометрію, де й було поставлено діагноз «двобічна глибока втрата слуху. Двобічна сенсоневральна глухота V ступеню». Після цього здалося, що земля почала крутитися в інший бік. Все мало бути не так… Адже їх Дмитрик мав бути найздоровішою та найщасливішою дитиною у світі, адже вони його так чекали і так люблять!За що таке покарання? Чи випробування? Що це? Найгірше у цій ситуації, що батьки майже ніяк не можуть самотужки допомогти своїй дитині, адже один слуховий апарат для Дмитра коштує більше 50 000 грн! А такі гроші вони навіть і не бачили… 

Туговухість та глухота заважають людям повноцінно сприймати звуки. Чим більший ступінь приглухуватості, тим менший діапазон здатний почути людина, а при глухоті ця здатність втрачається повністю. Пацієнти з діагнозом «туговухість» зазвичай чують звуки певних частот, на великій гучності. Вона може бути одно- або двосторонньою, при цьому ступінь ураження слуху на кожному вусі буває різною. В цілому ж, діагностика та методи терапії аналогічні як для приглухуватості, так і для глухоти, тому обидва цих захворювання об’єднані в загальну групу. При туговухості та глухоті 5 ступеня (як діагностовано у нашого Дмитра) людина здатна почути лише дуже гучний крик.

Своїми великими голубими оченятами Дмитро завжди допитливо дивився на жести, міміку та вираз обличчя, коли з ним розмовляють, і теж намагається щось розповісти, але не може через хворобу… Допоможіть блакитноокому Дмитрику почути цей світ!

ДОПОМОГТИ ДМИТРИКУ