ВІДКРИТИЙ ЗБІР КОШТІВ НА ЗАКУПКУ СЛУХОВОГО АПАРАТУ ДЛЯ ВЛАДИСЛАВА

ВІДКРИТИЙ ЗБІР КОШТІВ НА ЗАКУПКУ СЛУХОВОГО АПАРАТУ ДЛЯ ВЛАДИСЛАВА

ПОЧУЙТЕ НІМИЙ КРИК ПРО ДОПОМОГУ

21 червня 2019 р. стартував збір коштів на закупку слухового апарату для Мадіярова Владислава на суму 53 607 грн. (с.Баштанка, Миколаївська обл.)

Дата народження: 1.04.2016 р.

Діагноз: двобічна сенсоневральна глухота 5 ст.

Своїми великими блактино-сірими оченятами Владислав завжди допитливо дивиться на жести, міміку та вираз обличчя, коли з ним розмовляють, і теж намагається щось розповісти, але не може через хворобу – двобічну сенсоневральну глухоту 5 ст. Туговухість та глухота заважають людям повноцінно сприймати звуки. Чим більший ступінь приглухуватості, тим менший діапазон здатний почути людина, а при глухоті ця здатність втрачається повністю.

Глухоту можна вилікувати. При ранньому зверненні слух вдається відновити на 90%, але якщо момент упущений, даний тип терапії вже не дасть результатів. Саме тому зараз придбати слуховий апарат саме цього типу – так важливо для Владислава!
Владислав за 3 роки переніс 3 операції з наростальною нирковою недостатністю, в результаті чого був встановлений діагноз: двобічний мегауретрогідронефроз та призначено медикаментозне лікування. Медико-соціальною експертною комісією надано інвалідність. За період довготривалого лікування в дитини виявлено погіршення слуху.Під час планового обстеження лікарем обласної дитячої лікарні рекомендовано звернутися до сурдопедагога у м. Миколаїв за консультацією, звідки дитину було направлено до Київського спеціалізованого центру слухової реабілітації «Аврора» на об’єктивну комп’ютерну аудіометрію, де й було підтверджено діагноз «двобічна сенсоневральна глухота 5 ст.». Рекомендовано бінауральне слухопротезування дитячими слуховими апаратами на обидва вуха.Батьки дуже хочуть, щоб їх синочок почав чути і розвиватися, як і його однолітки.
Владислав дуже енергійна, добра та радісна дитина попри всі проблеми зі здоров’ям! Дуже любить розвивальні логічні ігри, дивиться мультфільми (навіть є улюблені), полюбляє дивитися фото та книги, гратися з дітками.Самостійно придбати слухові апарати сім’ї не під силу, а зараз це поки що єдиний шанс, який може подарувати Владиславчику повноцінність.

ДОПОМОГТИ ВЛАДИСЛАВУ