Центр социальных проектов будущего

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ КОРЧИНСЬКОЇ МАРІЇ (67.200 ГРН)

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ КОРЧИНСЬКОЇ МАРІЇ (67.200 ГРН)

7 жовтня 2021 року Фонд розпочав збір коштів на слухові апарати для Корчинської Марії на суму 67.200 гривень.

Д О П О М О Г Т И 

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, двобічна нейросенсорна приглухуватість-глухота V ст.

Марія почала поступово втрачати слух із 3-річного віку, а нещодавно, коли дівчині виповнилося 18 років, у неї діагностували двобічну глухоту V ступеню. Марія спілкується мовою жестів і має певні дефекти вимови. Попри серйозні проблеми зі слухом і мовленням, сурдопедагоги бачать хорошу перспективу – слухові апарати зможуть допомогти Марії краще чути і опанувати усне мовлення. Але самостійно придбати слухові апарати сім’я не має змоги.

У 2015 році Марія втратила можливість самостійно ходити. Відтоді вона пересувається на інвалідному візочку. Зараз дівчині 18 років, вона навчається у 10 класі за індивідуальною програмою. Марія має різноманітні інтереси: їй подобається навчатися, в’язати, малювати, вишивати і робити різні зачіски на довгому волоссі.

Проте останнім часом загальний стан здоров’я дівчини погіршився: через втрату слуху Марії значно важче сприймати мовлення і опановувати навчальний матеріал. Нові слухові апарати допоможуть дівчині компенсувати ступінь втрати слуху, опанувати усвідомлене усне мовлення, успішно закінчити школу і отримати професію.

На жаль сім’я дівчини не може придбати слухові апарати своїми силами, тому просить допомоги і сподівається на підтримку їх донечки всіх небайдужих людей!